| andyboys a întrebat:

Buna all. Prietena mea ma minte si aflu tot timpul de la anumite persoane si simt si eu asta si se vede si pe ea cand o intreb ceva. Ce se intampla cu ea? Dc ar putea sa ma minta?

5 răspunsuri:
| psihox a răspuns:

Pune-o sa scrie de 100 ori ''Recunosc ca mint.''

| octavianpas a răspuns:

Nu are incredere in tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are incredere in tine si poate nu doar in tine poate in persoane in general. poti incerca sa te apropii mai mult de ea sa vorbiti mai mult si sa i dai de inteles ca ai vrea sa fi`ti prietene bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te respecta, nu te iubeste si te considera un prost cu care poate face ce vrea ea. minte cum respira si i se pare normal.cand e prinsa cu minciuna se pierde si plange ca curva inainte fiindca stie ca va minca bataie. dar asta e tactica lor.plange de ciuda ca a fost prinsa nu ca ar suferi cumva din dragoste.

| ione_4523 a răspuns:

Nu asculta niciodata gura lumii, incearca sa o iei deoparte si sa vorbiti, sa-i explici unele chestii si pe parcurs sa o ajuti cat de mult poti sa te implici sa vada ca iti pasa si ca ii doresti binele. o stiu pentru ca si eu sunt intr-o prietenie si la inceput ma mintit tot timpul cu toate ca am prins-o odata si i-am cerut sa-mi explice ea nu stia ce sa-mi zica, se stresa, i-am zis ca nu te stresa ca nu omori pe nimeni dar macar acum explicami de ce.