| AnonimaAna124356 a întrebat:

Am 11 ani si maine este ziua mamei mele. Imi doresc sa o surprind facandu-i un tortulet. Ma puteti ajuta cu o reteta usoara fara coacere si sa il fac mai repede? Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te mai obosii, daca tot nu ai chef sa petreci timp sa faci ceva, de ce nu-i cumperi un pachet de biscuiti si ai terminat?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Poti sa-l faci si cu Nutela ca sa nu faci tu creme. Poti orna putin cu un spray cu frisca si cateva bucatele de capsuni. Mai vezi retete pe google simple cu blat cumparat.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu iti bate capul. Un buchet de flori face minuni.