| lolalory a întrebat:

Am 12 ani si mama sta in Italia, imi este dor de ea, stam impreuna 3 luni pe an... Prietenul ei este de acord sa stau cu ei, doar ca ea nu vrea deoarece spune ca ma intorc... Eu limba o stiu, vorbim des in italiana si in romana. Dati-mi un sfat, va rog, ce sa fac? Imi este foarte foarte, foarte foarte dor de ea, nu mai suport.

Răspuns Câştigător
| Casian_Laurentiu_1992 a răspuns:

Sa stai linistit, ca e cel mai bine asa! Esti inca copil nu realizezi foarte multe, dar sa-ti spun ceva! Eram cam de varsta ta si m-a lasat mama, de tot! Si a plecat nu stiut nimic de ea, eram disperat, incat am vrut sa-mi iau capat zilelor, si numa eu stiu cum am trecut peste! Dar acuma am 23 de ani si ma doare.n spitz de ea. Si acuma realizez de fapt ce prost am fost. Funda? Add me pe fb si putem pov.

1 răspuns:
| ania a răspuns:

Mai convinge-o sa te ia cu ea!