| dMX99BoGdAn20mai a întrebat:

Buna am 13 ani si imi place de o fata de 15. i-am spus daca vrea sa stea cu mine si mi-a spus ca" nu vrea sa stricam o prietenie asa buna". peste o saptamana am vazut-o cu un coleg de la mine din clasa ca se sarutau si ne-am certat. asa ca va intreb pe voi cum as putea sa o fac sa stea cu mine? :X

Răspuns Câştigător
| MarYan00 a răspuns:

Pai... nu ai procedat bine pana aqma...ai 13 ani abia e mai greu de inteles. u pentru ea esti doar un simplu amic. eu zic sa o lasi k sunt atatea pe pamant;). daca vrei sa faci ceva klumea intra aici: http://www.fiibarbat.ro/

invata seductie :P
ceau

9 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Insistand devii iritant si o faci sa se indeparteze de tine. Daca fata ti-a dat un astfel de raspuns, mie imi suna a un refuz educat, prin care a incercat sa nu te faca sa te simti prost, sa nu para agresiva sau rautacioasa.
Este problema ei cu cine se giugiuleste; accepta ca nu esti tu acela. N-o poti obliga, insa o poti cuceri.
Nu alerga dupa caruta care nu te asteapta!

| Crisu a răspuns:

De ce sa te certi cu ea? Ea ti-a spus ca nu vrea sa stricati prietenia, si nu era cu tine. Eu consider ca avea dreptul sa fie cu cine dorea. Daca ea pe el il place, nu ai cum sa o obligi sa fie cu tine. De ce nu cauti alta fata? Poate si una... de varsta ta.

| lVlad a răspuns:

Doh! Mai man spune-i ca ai gresit si cere-i iertare, doar nu o sa vina sa stea cu tine pur si simplu!big grin

| byanka32 a răspuns:

Ea este mai mare ca tine, are dreptul sa aleaga pe cine vrea asa ca te a refuzat intr-un mod educat, si nu inteleg motivul din care va ti certat, care este problema ca ai vazut-o sarutandu-se cu altul? dor nu e prietena ta sa ii ceri socoteala, eu iti spun sa iti gasesti pe cineva de varsta ta, si impakate cu fatawinking

| MarYan00 a răspuns (pentru byanka32):

Eeeeee...nu e treaba k "e mai mare"..nu a procedat el cum trebuiewinking
:p

| dMX99BoGdAn20mai explică (pentru byanka32):

Da da vezi tu ia ma place eu o plac da ea nu vrea sa recunoasca ca dupa aia sa zica ceilalti copi din scl ca este o fire slaba. ea vrea sa para dura. daca ma intelegi

| byanka32 a răspuns (pentru dMX99BoGdAn20mai):

Inteleg cam asa sunt si eu...mai sensibila cand cineva imi spune ceva ma daore sufletul insa incerk sa par mai tare si sa nu ma las invinsa de altii

| edy141 a răspuns:

What's up man si au am trecut prin asta daca fata-l iubeste cu adevarat nu-l v-a lasa pentru tine....stii vorba aia "Viata merge inainte" sunt multe fete frate...gasesti tu pe una

| RamooNebunik a răspuns:

Spune-i ca ai gresit si cere-i iertare, doar nu o sa vina sa stea cu tine pur si simplu! happy