| djseby98 a întrebat:

Buna am 13 ani si vreau sa imi iau un telefon de gen LG gd510 dar am un tetefon(Sony Ericsson spiro )si parinti nu ma lasa cum as putea sa ii conving si nu cu note bune ca am incercat!

Răspuns Câştigător
| pendea a răspuns:

Zile ca ii rogi ffff mult si ca o sa ii asculti mereuwinking

| djseby98 explică (pentru pendea):

Sa incerc si vedem!

3 răspunsuri:
| pendea a răspuns:

Daca stai la apartament fa curat in toata casa
daca stai la tara tot la fel fa curat in toata casa si in gradina ii ajuti pe parintii tai si daca te pun sa faci ceva sa faci sa nu le comenteziwinking

| djseby98 explică (pentru pendea):

Fac deja asta dar tot nu vor zic ca nu am ce face cu telefonul!