| 0000000000000000000000 a întrebat:

am 16 ani si am avut un prieten de 2 ani si 5 luni.totul a fost frumos pana cand ne-am despartit acum un an.de atunci vorbeste urat cu mine.nu stiu ce sa-i mai zicsadsad

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Incearca sa il respingi sa te prefaci ca esti suparata pe el si ca suferi la toate vorbele lui si ca inca il iubesti si o sa vezi reactia lui dupa aceea

7 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Ocoleste-l si cd va intalniti roaga-l frumos sa nu mai te jigneasca

| RareşTPUro a răspuns:

Raspunsul meu a fost adevarat? A fost cum am zis eu?

| 0000000000000000000000 explică (pentru RareşTPUro):

Pai acum il deranjeaza indiferenta mea.mersi pentru ajutor.

| jordan_6666 a răspuns:

Daca iti vb urat lasa-l
nu are rost sa suferi pentru el

| 0000000000000000000000 explică (pentru jordan_6666):

Pai nu mai sunt cu el de un an si ceva.dar ma deranjeaza ca vorbeste urat despre minesad

| muzicalBoX a răspuns:

La 2 ani si 5 luni stie sa vorbeasca?laughing

| RareşTPUro a răspuns (pentru muzicalBoX):

Se refera ca este de 2 ani si 5 luni impreuna cu el