| IubesteEa a întrebat:

Buna am 78 intrebari 1.cum se comporta un baiat timid cu fata pe care o place, dar cu cele pe care nu le place? 2.de ce se spune ca ochii sunt oglinda sufletului cum vezi in ochii persoanei iubite ce simte aceasta pentru tine? asa eu am 15 si el 17 si il iubesc mult.e cam complicata povestea noastra,desi el mi-a zis ca nu ma mai place,duminica de ziua mea(stia ca e ziua mea a iesit),asa se uita la mine, mi-a facut cu mana l-am ignorat apoi cand am venit cu o fata el mi-a zis buna si mi-a zambit, apoi a zis ceva dar nu am fost atenta si iarasi mi-a zambit.M-am pus pe banca cu fetele si el tot se uita la mine incontinuu se uita zambea etc si i-a zis prietena mea sa ma pupe pe obraz 3.de ce? 4. ce credeti?(e mai timid din fire).A2a zi cand plecam acasa m-am dus sa vorbesc cu un baiat si el se uita la mine cand vorbeam cu ala 5.de ce? dupa a venit mai aproape am vorbit cu el si m-am uitat in ochii lui ii avea largi deschisi 6. ce insemna? apoi m-a intrebat daca plec si am zis ca da 7. de ce? si pe mess am facut noi o poveste a noastra de la melodia lui inna tu si eu...numai ca el mi-a spus asa :ca asa se va termina povestea noastra, apoi a zis numai am cuvinte doar te iubesc si punct iar cand l-am intrebat a negat 8. ce a vrut sa spuna? va rog raspunsuri serioase am mare nevoie de ajutor! dau funda la cel\cea care a raspuns la intrebari pe rand 1, 2.si cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Mare ti-e gradina, Doamne...

| anaconda619 a răspuns:

Dupa tot ce ai scris tu acolo sus eu cred ca el chiar te iubeste dar ori e foarte timid sa arate asta ori e din cauza fetei cu care zici ca a fost. Eu zic sa ii arat tu ca inca tii la el dar nu sa incerci sa ii despart pe ei.Iar daca nu merge asata e mergi mai departe mai exista si alti baiati mai buni sau mai rai ca el. in caz ca nu merge asculta melodia asta... http://www.youtube.com/watch?v=4w_qgzsDHoc