| Ivanciuc_Cipriana_1993 a întrebat:

Bună am 81 de kg si nu mai suport sa am burta. La mine este o singura problema burta.as vrea sa scap de ea. Am doar 13 ani as vrea sa pot sa stau vara in dres de bae linistita nu cu jena. Va rog daca stiti cum sa slabesc ca sa nu mai am burta sa imi spuneti. Nu mai suport burta ????????

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Daca ai 81 de kg la 13 ani crede-ma nu doar burta e problema.
Si eu am burtica da am 50 de kg deci abia la mine e o problema burta.Nu vorbesc nici pe departe de aspectul fizic ca nu ma iau de aspectul fizic al nimanui ca nu sunt in masura, ma refer la sanatate.Trebuie sa slabesti cu totul pentru varsta ta pana ajungi ca kg normale...

| vanfairy a răspuns:

Ai putea sa te duci la sala, sa faci cardio si in acelasi timp sa ai mai multa grija la alimentatie (fara sucuri, fara dulciuri, fara prajeli si fast food) si treptat o sa apara si rezultatele, mai ales ca la varsta ta pielea e elastica si nu exista sanse sa ramai cu pielea atarnand