| cici96 a întrebat:

am 16 ani si 50 kg! unii zic ca e ceva normal pentru varsta mea. dar eu as vrea sa mai slabesc si as vrea doar sa scap de ``burta`` dar cum? va roog foarte mult ajutati-ma sunt disperata! chiar nu mai suport! va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Bubulutsaa a răspuns:

Pf. eu la 12 ani am 39 kg. in fine. saptamana asta am slabit 7 kg.:o :o:o. nici mie nu-mi vine sa cred. dar asta este. [pentru ca eu vreau sa ma ingras:d] si nu am facut nimic ca sa slabesc. aa. ca nu mancam la scoala. asta e alceva. nu stiu ce sa spun. eu slabesc din cauza stresului :d. lucrari,teze, ascultari, referate, proiecte, inspectii si alte lucruri m-au ingrijorat. si trebuia sa fie totul perfect. m-am concentrat pe carte. Sport. dimineata. abdomene 5 minute. seara mananci cu 4 ore inainte sa te culci si faci 10 ture pas alergator. dupa abdomene. si mananca sanatos[legume] daca nu ai energie. consuma dulciuri big grin [ciocolata neagra amara in mod special :d] nu manca foarte mult. si tine mese regulate :d. sper ac sfatul meu te-a ajutat cat de cat. si sa ma anunti cu noutatile :d. sper sa functioneze :*.

| cici96 explică (pentru Bubulutsaa):

Multumesc foarte mult happy o sa incerc sa fac ce mi-ai zis happy mersy mult happyhappy

| Bubulutsaa a răspuns (pentru cici96):

Cu Placere :*. sper ca functioneaza.big grin si multumesc si eu pentru *funda* :d.

4 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

Fa abdomene..multe big grin.Alearga,fa sport...Mananca mai putine grasimi. Sper ca te-am ajutat happy

| Klau_Clau_1997 a răspuns:

Incearca sa te axezi in alimentatie mai mult pe salate seara, incearca exercitile ce tonifica abdonenul