| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mare nelamurire, si va rog raspundeti doar daca aveti un raspuns care poate sa ma lamureascabig grin.Am fost de 1 mai cu niste colegi la munte.Si noi seara am dansat,ne-am distrat si la un momentdat un coleg de-al meu de care mi-a placut mai de mult era intins pe jos si eu m-am pus peste el.L-am sarutat pe obraz,iar apoi se uita la mine si am zis de ce sa nu incerc sa-l sarut!? M-am apropiat de el si el de mine si ne-am sarutat! Si dupa aceea pana ne-am intors acasa, a vorbit cu mine, dar acum la scoala nici nu ma baga in seama se poarta aiurea cu mine.Si colegele mele care au fost mai bateau apropuri prin clasa,dar el nu zicea nimic, deci nu-l deranjeaza, chiar zambea.Eu ce pot sa cred din chestia asta? Stiu ca sunt unii baieti care se poarta asa cu fata pe care o plac,dar alta chestie e ca... poate si-a luat-o-n cap si crede ca-mi place de el si face asa doar ca sa ma tin dupa el sau sa nu arate ca-i pasa(daca ma place), poate ii e rusine, poate...nu stiusad Help va rog! Ce pot sa cred din toate astea? Ce sfat imi dati sa aflu daca e adevarat?

5 răspunsuri:
| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Pai nu stiu sigur..Ma gandesc ca poate era..sub influenta alcoolului laughing Sau isi bate joc de sentimentele fetelor. cam toti baietii din ziua de azi sunt asa happy

| EANB a răspuns:

Si mie mi se intampla asta si nu stiu ce sa fac dar... poate ar trebui sa vorbesti cu el me facebook sau la telefon si... poate afli daca iti place de el :-D

| amonynus a răspuns:

Era beat de 1 mai? daca nu cand e singur trage-l de maneca si intreaba-l pe bune daca te place sau ba. daca te ia la misto sau zice nu atunci spune-i sa uite ce l-ai intrebat si punct. nu stiu daca te place sau ba. cunosc si eu un baiat simpatic dar cand e cu toata gasca nu prea avem tangente. cand il prind singur vorbim si e cu totu altceva. nu pot sa-mi dau seama ce crede si nici tu n-o sa poti sa-ti dai seama si asta pentru ca il placi. o sa-ti fie jena sa-l intrebi dar avand in vedere ca l-ai pupat ar trebui sa prinzi curaj

| Justmeee a răspuns (pentru amonynus):

Nu era beat...si gasca mare nu era, eram 3 fete si 2 baieti si beti nu eram niciunul

| amonynus a răspuns (pentru Justmeee):

Daca spui ca nu reactioneaza la apropouri nu poti decat sa-i spui pe bune. sau...imbata-te sa vezi cum prinzi curaj.