| Anahiteamo a întrebat:

Am continuat sa nu il mai bag in seama pe baiatul de care imi place si am descoperit ca s-a dat drept alta persoana. Vorbea despre persoana lui spunea ca ma iubeste si spunea ca ma cunoaste ff bine si a demonstrat ceea ce arata ca el a fost acea persoana. Cand a vazut ca mi-am dat seama ca se da drept altcineva a inceput sa ma tot faca proasta si sa ma injure cu cuvinte care incep cu p. Ce credeti? Ma place sau nu? eu una cred ca ma place ca daca nu m-ar fi placut nu s-ar fi dat drept altcineva. am nevoie de parerile voastre. a vrut sa ma faca sa vb cu el din nou? sa continui sa nu il mai bag in seama?
va rog, ajutati-ma :X

10 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

De placut i-a placut doar sa rada de tine, dar e alegerea ta daca sau ce vrei sa faci.

| cornculapte a răspuns:

Se mai plang femeile ca barbatii le trateaza ca pe niste carpe... Tu ce ai face daca ai vedea ca cineva sta cu bratele incrucisate si tace malc in timp ce tu il calci in picioare?

| dutsa24 a răspuns:

Cel mai bun sfat cred ca e sa vorbesti cu el...si sa il intrebi direct ce simte pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne nu esti intreaga la minte daca te a si injurat ...isi bate joc de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se da altcineva, umbla cu masca lui batman. http://scurt.eu/76

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca te-a prostit inseamna ca nu e el ala prostu.de ce? fiindca inca te intrebi daca... te place. da. ii place sa te injure fiindca l-ai facut sa-si dea arama pe fata.si i-ar place lui mai multe sa-ti faca. daca te mananca... ppielea, intoarcete la el.

| Aℓida a răspuns:

Parerea mea e ca si'a batut joc, isi bate, si isi va batea joc d u! e timp destul pentru baieti atunci cand va fi momentul!oh go on
oriqm.nu cred ca ai ceva de pierdut, fiindca majoritatea baietilor sunt insesnsibili, orgolioshi.etc
pana la urma, faci c vrei, eu ti'am dat un sfat prietenescwinking
Bafta!

| Cjay a răspuns:

A pai nu il mai baga putyn in seama vezi daca mai vb cu tine.si daca te mai injura injural de masalaughing)
nu il jignesti din alte puncte de vedere daca intelegi u ca dupa poate te bate dracu alalaughing

| andreea_1822 a răspuns:

DeDe, stii ce cred eu? Daca te-ar fi placut cu adevarat ti-ar fi spus asta. Nu pot sa cred ca s-a dat drept altcineva doar pentru ca era prea timid pentru a-ti spune.Sii totusi, daca e asa de ce a inceput sa te injure? Ti se pare normal? Mie nu. Dar cred ca raspunsul il stii tu cel mai bine, trebuie sa faci ceea ce simti si ce crezi tu ca e bine.