| sweet_girl_carmen a întrebat:

am multe hainute de cand eram mica si as vrea sa le donez unei fetite mici, care chiar are nevoie de ele. la o familie f f saraca sau la un orfelinat f sarac. sunt in stare buna, curate. nu vreau sa le dau la crucea rosie sau la biserica pentru ca acolo da toata lumea. vreau sa le dau cuiva care chiar sa aprecieze. va multumesc!

5 răspunsuri:
| Anda_5509 a răspuns:

Pai du-te si cauta un orfelinat in orasul tau, sau trimite le unor oameni saraci care au aparut la tv(povestiri adevarate, stiri). Cauta arhivele pe net. Sunt unii care au nevoie cu adevarat de orice maruntis, fie o haina sau o paine;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intereseaza anuntul am o bebita de 6 luni si jumatate ma puteti contacta le adresa irenexyz40@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos din partea ta carmen si pe mine ma cheama carmen ce calumea Dumnezeu sa te Binecuvanteze serios papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mia placut ideea ta pe bune dar sa o pui in practica!

| ƇƠƝƔЄƦƧЄ a răspuns:

Pai... nu sti pe nimeni? da-le unei verisoare cu o stare financiara mai proasta...happy funda?batting eyelashes