| Pop_Nicole_1992 a întrebat:

Cine doreste servetele? le-am colectionat de cand eram mica si nu vreau sa le arunc ci le donez

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le mai ai cumva?

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Nu mersi.

| Haney a răspuns:

Aaa stiu despre ce vorbesti. oricum dal-e prietenilor daca sunt interesati si multi alti.sau pastreazal-e.bafta cu donatul. apropo fundita? plz

| Pop_Nicole_1992 explică (pentru Haney):

Nu este nici o fundatie... ci doar caut o persoana care le-ar dori, imi este mila sa le arunc ca le am de cand eram mica, dar deja se pune prafu pe elelaughing

| Oana_John_1994 a răspuns:

Buna. Eu colectionez servetele! contacteaza-ma loading_mind@yahoo.com