| roxy_3556 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor din partea voastra. Peste 2 saptamani va fi ziua fostului meu iubit, eu sunt in Italia si as vrea sa-i trimit ceva de aici, dar nu stiu ce cadou sa-i fac, in afara de parfumuri ca i-am mai luat si oricum parfumurile si alte chestii de genul asta se consuma repede, as vrea un obiect ceva pe care-l sa-l pastreze, dar nu stiu ce, daca m-ati ajuta cu niste idei v-as fi recunoscatoare.

4 răspunsuri:
| nustiucenumesapun a răspuns:

Un ceas

| Dorutzu_2552 a răspuns:

Ai putea sa ii oferi un pom cu cristale swarovski si cu mesajul "Iubirea noastra creste chiar si daca suntem la distanta".

Uite link cu un model de pom: http://www.luxurygifts.ro/produs/540/pom-cu-ceas-si-cristale-swarovski/

| ScreamingSoul a răspuns:

Daca este fumator s-ar putea o bricheta frumoasa ))

| mada18 a răspuns:

Cheamal la tine in vacanta