| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.
Maine este ziua verisoarei mele de 7 ani si matusa mea ne-a chemat astazi pe mine si pe ceilalti invitati ca sa-i facem o petrecere surpriza. Toti am venit cu cadourile si pregatim.casa de party. Problema e ca o fetita mai mica ( si ea invitata ) a gasit cadourile si a desfacut o ceva - gommoella de la hello kitty - si a scos totul din cutie.
Nu sunt sigura daca ma poate ajuta cineva dar totusi am zis sa incerc.
Intrebarea mea e : Stiti cumva cum stau astea in cutie? Sunt doua cartoane si vreo 20 de piese si nu vreau sa le oun totusi alandala prin cutie. Trebuie sa reusesc sa impachetez totul pana la 12:00 cand ii cantam la multi ani.
Funda si multumesc anticipat kiss

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca asta conteaza mai putin; fa in asa fel incat sa incapa in ambalajul intial toate piesele componente, asezate cat de cat ordonat.E un copil totusi, nu va sesiza ca nu-s ambalate ca " de fabrica".Sa va traiasca!

2 răspunsuri:
| Salluty a răspuns:

Imi cer scuze pentru intrebare deoarece a pus-o o vecina de-a mea pe utilizatorul meu cand a venit pe la mine. Din cate stiu eu nu are loc nici o petrecere si nu e ziua verisoarei ei.
Imi cer scuze ca v-ati deranjat, voi sterge intrebarea dar voi da totusi funda.

| kidi a răspuns:

Scuze amigo, dar nimeni nu te poate ajuta. Daca puneai o poza poate mau faceam cum va. Funda?