| azziza21 a întrebat:

Am nunta in august si abia atunci vor veni si viitori mei cumnati(fratele si sotia iubituluimeu)pe care inca nu i-am cunoscut decat prin intermediul interneului.As vrea sa le daruiesc un cadou si nu stiu ce sa le iau.Stiu cate ceva despre ei dar nu ma ajuta cu nimic.Ma puteti ajuta/

4 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Un ceas frumos de perete, o icoana frumoasa, un tablou pictat, album foto cu poze de la nunta si nu numai, flori la intalnire si multa dragoste.

| gabriela a răspuns:

CD - Classical Legends - 12 CD Colectors's edition! Bach, Beethoven, Chopin, Dvorak, Elgar, Handel, Haydn, Hols, Mozart, Ravel, Tchaikovsky, Vivaldi! Cadou excelent!

| claudiea79 a răspuns:

Depinde ce gusturii au daca le place ceaiul le iei un servici de cesti. un set de pahare frumoase. daca el bea un coniac. daca joaca tenis o racheta. daca ea este pasionta de arta ii iei un tablou mai mic. daca ii plac parfumurile ii iei parfum; daca ii plac haine de firma o bluza frumoasa ei sau o rochie si lui adidasi lui sau un trening depinde ce pasiunii are.

| Nicolelenaa a răspuns:

Pentru ea iti recomand o bijuterie unica de aur sau argint cum ar fi: colier, pandantiv, bratare, cercei etc.
pentru el un parfum de firma cum ar fi dolce gabana sau o bautura de calitate
consultate cu iubitul tau si intreabala care sunt gusturile lor
fundita? :*