| Alexandra_Vlasceanu_1967 a întrebat:

`
Am o intrebare!
Ma puteti ajuta?
Deci in luna august pe 19 o sa ma duc la aniversarea la o fata care va face 12 anii!
Si nu stiu ce sa-i iau cadou.
Nu as vrea sa fie nici chiar scump!
Ce imi recomandati?
Primull raspuns corect Funda ceilalti vot!

Răspuns Câştigător
| LanaDelRayFan a răspuns:

Buna Alexandra! Ii poti cumpara niste haine(o rochita, o fusta, un tricou, un maiou, o palarie) sau o minge de volei(depinde ce sport ii place). Sper ca te-am ajutat! Distractie placuta!

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Daca ii place sa citeasca, o carte.
Alte variante: un tricou cu un desen haios sau un ceas de genul http://www.crownfashion.ro/......ams-126499

| ThEEmperoR a răspuns:

Mereu aceleasi raspunsuri. Buna. Eu iti zic sa-i cumperi un joc pentru calculator (pentru fete este Sims, uita-te pe youtube cum este). Costa in jur de vreo 40-80 ron sau chia mai putin.

| xKathrinexD a răspuns:

Niste haine(un tricou, o rochie, o fusta), o carte pentru varsta ei, un parfum, un joc pe calculator, o cutie de bijuterii(pentru copii), un joc(Color me, Piramida, Nu te supara frate!, Roata norocului si multe altele), un album pentru poze, un medalion, o brosa, o minge, un costum de baie...
Am auzit la televizor de un cristal in forma de inima rosie. Poti sa il cumeri si sa il faci, apoi il pui intr-o cutiuta frumoasa si o punga mica e cadou si ar fi un cadou superb.

Poti sa ii cumperi multe cadouri! Apropo, ca sa fie mai dragut, scrie-i si o felicitare insotita de cadoul cumparat:X

| Adelina2003 a răspuns:

O rochita, sau un parfumhee hee Nu costa asa mult, depinde de unde la cumperi.

| elyr a răspuns:

Pentru cadouri ieftine si faine folosesc site-ul mydecogift.ro.

| frumoasacuochiverzi a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou pentru o fata de 12 ani ar fi un pui de catel sau pisica, insa nu pe toata lumea lasa. Insa eu fac anul asta 12 si nu mi-as dori lucruri scumpe ci lucruri care sa ma faca sa cred ca lumea tine la mine(de exemplu o rama foto personalizata, un tablou facut de persoana care mi-l daruieste etc.)