| ☆ Danny☆ a întrebat:

Am o verisoara ff enervanta. Adica m am certat cu ea pentru ca a vb foarte urat cu mine. Azi mama mi a descarcat pozele dupa telefon pe pc si aveam si poze cu ea dar le am sters pe toate. Acum cand ea a intrat pe mess a vazut ca la avatar am o poza din telefon si a zis sa ii dau pozele cu ea.Eu am zis ca nu i le dau pentru ca le am sters da nu ma crede.Ma rog...Este fffffffff enervanta si nu stiu ce sa fac! Nu pot sa ii dau ignore pentru ca totusi e verisoara mea. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| PunkyA a răspuns:

Imi mai spui o data ca le-ai sters, si daca nu te crede ii spun ca poate sa creada ce vrea!

Daca continua sa te enerveze ii spui ca-i dai ignore si intri pe invisible(doar pentru ea daca vrei) si nu ii mai scrii nimic, in asa fel incat sa creada ca i-ai dai cu adevarat ignore.

A doua zi intri si o intrebi daca s-a calmat, sau daca mai vrea sa faca o "excursie" in lista de ignore! Acum e alegerea eihee hee

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cauta in recicle bin, poate poate...

| Liviu a răspuns:

Dai ignor?
Ce atata tam tam?
Eu n-am o verisioara?
I-am zis scurt si pe fata
Du-te'n Moasata pe gheata daca nu stii sa te porti!
Adica o copila de 13 ani sa se traga de sirete cu mine?
Si acu o am la ignor si nu am de gand sa o scot prea curand

| piktor a răspuns:

Nu va puteti rezolva problemele familiale singuri?
orice t se intampla in casa trebuie sa cereti sfaturi profesionale pe TPU.
si ca sa rasp la intebare, poti sa-i zici sa se duca`n mm ca oricum nu`ti pasa daca te crede sau nu

| Buggy a răspuns:

Arata-i ca le-ai sters.

| Alecsa_1269 a răspuns:

Stiu bine cum e sa ai prieteni sau rude enervante. daca as fi fost in locul tau i-as fi dat igg.mai spune-i ca le-ai sters si daca nu te crede. cel mai bine este sa ii dai igg sau... vorbeste cu mama ta despre asta te poate ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu prin ce treci... daca nu vrei sa ii zici mamei nu o mai chema pe la tine decat acum ca sa ii arati ca nu ai nicio poza.sau restabilestele din cosul de reciclare...