| Anonim71007 a întrebat:

Buna. Am sa scriu destul de mult, sorry dar nu am prieteni cu care sa vorbesc asta. Am cunoscut in vara o fata, de 22 de ani, avea o relatie cu un tip de aproximativ 3 ani. Am inceput sa comunicam foarte mult pe retelele de socializare, parca ne stiam de o viata. Relatia ei nu mai mergea, era vizibil pentru toata lumea, pur si simplu nu a mai mers. Dupa 2 luni jumatate de vorbit zi de zi si tastat zi de zi, s-a despartit de iubitul ei. Am inceput sa iesim impreuna cam 3 luni de zile, zi de zi eram impreuna si ne simteam perfect. Ieseam cu prietenii ei, prietenii mei, toata lumea stia de noi ca umblam impreuna. Discutam despre viitor, luam lucrurile pas cu pas si nu ne grabeam sa ne aruncam intr-o relatie.Ce-i drept ne-am apropiat cam tare la un moment dat. I-am marturisit intentiile mele fata de ea, ce planuri am cu asa numita relatie si etc..in ultima perioada, dintr-o data a devenit rece, foarte rece, pe motivul ca nu vrea o relatie momentan pentru ca nu poate sa faca asta (nu e refacuta complet). Am inceput sa nu mai iesim atat de des, sa nu mai vorbim atat de des. Ca ulterior sa o vad intamplator ca sta de vorba cu fostul ei iubit. Ne-am certat, i-am spus ca de fapt "raceala" asta a ei e din cauza asta si ca alegerea ei de fapt a fost o minciuna si tot acest timp m-a mintit. De cateva zile ii vad impreuna in oras, plimbandu-se cu masina. PS : ultimele ei mesaje au fost ca e inadmisibil sa cred asta despre ea, ca ea minte si etc. nu i-am mai raspuns la absolut niciun mesaj si de acolo am primit un unfollow.

14 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

I-ai spus prea repede ce intenții ai. 3 luni nu șterg așa ușor o relație de 3 ani. Nu ai de ce sa fii suparat, ea ți-a zis că nu e refăcută complet. Deci inca mai ținea la fostul iubit.

| Anonim71007 explică (pentru cristi202):

Corect. I-am spus pe baza trairilor alaturi de ea, vorbelor primite de la ea, intentii si asa mai departe. Totusi niste sperante prea puternice sa zic asa, ca acum sa o vad cu fostul in masina si eu sa ajung o simpla cunostinta din senin?

| cristi202 a răspuns (pentru Anonim71007):

Fa o comparație. Cu tine 5 luni jumate, cu celălalt 3 ani. Cu cit sunt mai multi ani la mijloc, despărțirea e tot mai grea. Unii revin, ca mai apoi sa plece din nou, și asta de mai multe ori. Și între timp, dau de nefericiți ca tine. Timpul nu e in favoarea ta. Orice relație se construiește în timp. Consilierii de familie zic că pentru ceva serios ca căsătoria e necesar minim un an jumate, doi pentru o relație serioasă. Gindeste-te unde ești tu ca timp!

| Anonim71007 explică (pentru cristi202):

Corect. Sper sa nu fiu prostul la care se va intoarce si care o va accepta din nou, cand isi va da seama a 2-3 a oara ca nu merge relatia de fapt cu acest baiat. Doar nu din greseala s-au despartit nici prima data nici a doua oara. " ciorba reincalzita "

| ania a răspuns:

Ii place sa ameteasca mai multi deodata.Ai fi nai fericit daca pe viitor nu te-ai mai baga in relatiile altora, ce semeni culegi.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta se intampla cand fata iubeste pe altul...

Cauta-ti alta, dar asigura-te ca nu mai are si alti iubiti in pivnita happy

| AliGab a răspuns:

Te-ai inselat in privinta ei, ea inca tine la fostul (poate este actualul) si punct. Pune punct si ia-o de la capat cu o fata care nu are inima daruita alcuiva si care nu este intr-o relatie sau s-a despartit de 2-3 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai făcut macar sex cu ea?

| Anonim71007 explică (pentru anonim_4396):

Mdea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim71007):

Atunci ea l a înșelat pe ăla cu tine

| Annasicamy a răspuns:

Fata ducea lipsă de atenție, tu te purtai mai frumos cu ea a crezut că îl "uită".Na sunt 3ani totuși nu e așa ușor

| Anonim71007 explică (pentru Annasicamy):

Si cu toate astea, mai bine imi vedeam de treaba mea probabil. si la primul semn o lasam in pace. acum imi fac singur rau sperand ca poate poate?

| Anonim71007 explică (pentru Annasicamy):

Si cu toate astea, mai bine imi vedeam de treaba mea probabil, si la primul semn o lasam in pace. acum imi fac singur rau sperand ca poate poate?

| Anonim71007 explică:

Am omis ceva, scuze. eu am fost cel mai sufletist si cel mai bun om cu ea in tot timpul asta, de cand am cunoscut-o. Si pe cat de sufletist sunt, la fel de fraier sunt incat sa cred ca se va intoarce la mine