| Ema_Rosaly_1999 a întrebat:

Am si eu nevoie de o parere, de la un timp ma cert destul de des cu prietenul meu si nu stiu daca mi se pare mie sau chiar ne-am indepartat, uneori ma gandesc ca n-ar mai avea sentimente pentru mine dar in acelasi timp imi demonstreaza contrariul, iesim afara des, ma tine de mana, imi aduce mereu o floare, ma pupa pe obraz si tot asa, dar parca uneori imi raspunde sec si se comporta distant. Recunosc ca e si vina mea, m-am comportat nasol in ultimul timp. Voi ce parere aveti, oare doar sa fie suparat pe mine sau sa fie alta problema? Am dicutat si cu el dar el zice ca e la fel.

Răspuns Câştigător
| AlinnaGrecuElena11 a răspuns:

E doar suparat pe tine, stai linistita, o sa și revină in scurt timp. Încearcă sa fii mai apropiată de el, surprinde l mereu plăcut și o sa vezi o schimbare in spre bine din partea lui. Succes!

8 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Are nevoie de mai multa afectiune din partea ta happy

| Adry05 a răspuns:

Il indepartezi prin suparari. Daca va certati des eu zic ca va trebuie cateva zile de pauza in care sa va ganditi ce faceti gresit si ce ati putea schimba sa fie bine

| mgtow a răspuns:

Poate are problemele lui

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O ceartă, o dispută poate aveaa un motiv real sau concret sau poate fi o manifestarea a unei tensiuni interioare a unuia din voi.
Dacă veți sta de vorbă împreună relaxat poți să îl intrebi dacă îl frământă ceva, să cauți motivul mai profund al certurilor voastre.

| Ema_Rosaly_1999 explică (pentru AlinnaGrecuElena11):

Multumesc mult! happy

| Andreeush a răspuns:

Dacă îl superi e normal să fie mai distant cu tine.

| Romeo44 a răspuns:

Surprinde-l cu ceva. Nu trebuie sa fie ceva mare, dar sa fie ceva important, sa ii arati ca il iubesti. O sa isi revina mai repede. Iar pe viitor, ar trebui sa stii ca o relatie este in doi, daca tu te comporti nasol/ciudat/bla bla, o sa se comporte si el mai rece si distant. Anyway gl happy

| Ema_Rosaly_1999 explică (pentru Romeo44):

Da, oricum incerc sa mi schimb comportamentul happy