| kktus a întrebat:

Buna am si eu o intrebare cum poti recastiga increderea persoanei iubite?sad. Dupa ce ai mintit?sad

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Foarte greu.Nu exista o reteta. O atitudine corecta pe viitor s-ar putea sa dea rezultate.

| Anastasiaa a răspuns:

Nu insista sa te ierte, faptul ca insisti il va face sa te respinga din nou si din nou, cel mai bine ar fi sa ii spui odata si la obiect, ca nu stii ce a fost in capul tau cand l-ai mintit, ca pentru el ai face orice si sa ii ceri o ultima sansa, de aici ai grijawinking.

| ddanaraluca a răspuns:

Prin faptewinking

| Jelly_7813 a răspuns:

Stii se spune ca increderea ii ca o oglinda daca oglinda o spargi se poate repara da inca vezi pe unde so spart. adica nu prea o mai poti reparabig grin. dar poti sa iti incerci sa iti ceri scuze

| Bbbloxber a răspuns:

O, grea intrebare!
Iti rebuie timp!
In primul rand cere-ti scuze si spune-i daca vrea sa iti acorde a doua sansa! Spune-i ca oricine merita asta!
Apoi incearca sa-i dovedesti prin tot ce faci ca tu iti doresti ca el/ea sa uite greseala ta si sa treaca mai departe, incepand de la inceput!
Fi o buna prietena! Vei fi remarcata!
Daca persoana respectiva te-a iubit o data, o va face si a doua oara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu poti. Depinde mult si de cealalta persoana. Eu nu m-as lasa niciodata calcata in picioare de un mincinos.

| thesun1997 a răspuns:

Sti eu am patit asta ca prietenu mo inselat si toate am crezut ca nu o sa mai vorbesc cu el niciodata laughing si el mo inselat cu cea mai buna prietena sigh da apoi el a plecat o luna cat n-am vorbit a fost plecat in strainatate cand s-a intors m-am dat seama ca il adoram si l-am iertat. deci cereti scuze si apoi lasa-l un timp in pace! succes :*