| Maria_Pancu_1998 a întrebat:

Buna am si eu o întrebare
Luna trecuta mi-a venit menstruația pe 20 si mi s-a terminat pe 24 de atunci am avut contact sexual si pe 7 a 2 mi-a venit iarăși aducă am aceleași dureri normale dar ami curge foarte puțin si pe dinăuntru am cheaguri de sânge de culoare maronie si o mancarime groaznica. Ma poate ajuta cineva

3 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Mergi la medic de urgenta. Ceva nu e cu siguranta in regula.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la ginecolog!

| Nectarios a răspuns:

Consultă un ginecolog, e cam devreme un ciclu la 19 zile sau tot asa vine mereu?