| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare si o curiozitate mai mult: Poate exista prietenie intre un baiat si o fata? Cei doi pot fi cei mai buni prieteni si atat, fara ca unul dintre ei sa nu isi doreasca altceva de la aceasta relatie? Sunt interesata sa aflu si alte parerihappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea cred, majoritatea prietenilor mei sunt baieti si o parte din ei au vrut o relatie cu mine. Si nu o zic ca sa ma laud dar asa a fost sa fie. Ne intelegeam atat de bine si petreceam mult timp impreuna incat percepea asta ca pe un pas in fata din partea mea. Eu neavand aceasta dorinta.
Mereu i se aprinde la unu scanteia.

| roxaa15 a răspuns:

Binenteles ca exista, eu am mai multi amici baieti decat fete, iar pentru o perioada lunga de timp cel mai bun prieten al meu a fost un baiat, cu care sunt in continuare buna prietena fara ca sa fi fost ceva vreodata intre noi

| AidaCR a răspuns:

Da. Ma inteleg foarte bine cu 2 baieti, deci sunt unii din prietenii mei cei mai buni si nu a fost nimic intre noi.