| madalinutza_6742 a întrebat:

Buna
am si eu o problema...am fost certata cu prietenul si ne-am impacat dar intra cativa prieteni de-a lui pe mine pe mess si imi zice sal las in pace ca vrea sa se impace cu fosta, eu l-am intrebat daca vrea sa se impace si mi-a zis ca nu.
Si imi zic prieteni lui pe mess ca daca nul las inpace o sa vad eu si din astea ce sa fac? i-a zis si lui si o zis sa nu-i bag in seama da el tot vb cu ei se intalneste cu ei ce sa fac? plissssss sfatuitima

Răspuns Câştigător
| Mimi_3334 a răspuns:

Buna, am un sfat pentru tine, am trecut si eu printr-o situatie ca a ta, sincer baiatul acela inseamna ca nu te merita, daca prietenii lui iti spun tie ca el vrea sa se impace cu fosta lui prietena si uh atata timp cat i-ai sp ce au spus prietenii lui tie si el vb incontinuare cu ei sa stii ca vrea sa isi bata joc si sa fuferi uh pe urma, deoarece daca nu era adevarat ce sp prietenii lui el at nu ar mai vb cu ei din cauza ca ei se baga in relatia voastra si ca vor sa va desparta, e clar ca nu merita sa mai fi cu el, si ink un sfat nu fa greseala ca dupa ce te desparti de cineva sa te mai impaci iarasi ca nu o sa mai fie ca la inceput, gandeste-te ca o ata rupta apoi inodata nu mai e ca nouawinking. Sper ca ti-am fost de ajutor si ai grija ce faci, succes!

2 răspunsuri:
| Roxana_3230 a răspuns:

El nu va avea curajul sa iti zica ce vrea sa faca mai departe, daca o vrea pe fosta sau nu. Ignora-l o perioada, 1 saptamana 2 daca te cauta inseamna ca te mai vrea in viata lui, daca nu mergi mai departe cu capul sus! Ai grija.

| denisaa_5962 a răspuns:

Spunele ca este viata ta si ori cum el decide si daca insta mult da-le ignori si i-a legatura cu prietenul tau si spune-i ca nu mai suporti si ca sa le zica prietenilor lui sa te lase