| Katalist a întrebat:

Buna am si eu o problema referita la facebook.

Am observat ca persoanelor care i am acolo in lista daca le trimit mesaj pe privat apare dedesubt scris asa Vazut la 1:56 sau vazut luni mesajul (era un exemplu) sper sa intelegeti la ce ma refer

dar la unii care tot i am in lista de facebook desi am terminat o convoribre cu ei nu apare dedesubt asa cand a fost vazut ultimul mesaj.

Vream sa va intreb acel ´(vazut care apare dedesubt de mesaj cu ora) apare numai cand persoana respectiva a vazut mesajul sau?

iar daca vreau sa trimit unei persoane care nu o am in lista mesaj va aparea la fel cand va vedea mesajul sau pur si simplu daca nu raspunde nu va aparea nimic dedesubt incat sa-mi dau seama daca l-a vazut sau nu?

sper sa intelegeti ce vreau sa spun

Funda cine imi explica va rog frumos!

2 răspunsuri:
| XмιѕтιqυєX a răspuns:

Păi acel văzut îţi apare dacă ţi-a trimis mesajul.Aşa se întâmplăcu toţi cei din lista ta sau chiar dacă nu`i ai în listă. Dacă nu îţi apare înseamnă că nu a citit mesajul.

Baftă!

| broackaninju a răspuns:

Acel vazut apare doar cand citeste mesajul chiar daca este din lista ta de prieteni chiar daca nu..deci..daca vrei sa trimiti mesaj unei persoane care nu o ai in lista de prieteni acea persoana cand va citi mesajul iti va aparea acel vazut.iar la cei din lista daca nu apare acel vazut ori nu a citit mesajul ori nu a vrut. funda?