| Katalist a întrebat:

Buna am si eu o problema referita la facebook.

Am observat ca persoanelor care i am acolo in lista daca le trimit mesaj pe privat apare dedesubt scris asa Vazut la 1:56 sau vazut luni mesajul (era un exemplu) sper sa intelegeti la ce ma refer

dar la unii care tot i am in lista de facebook desi am terminat o convoribre cu ei nu apare dedesubt asa cand a fost vazut ultimul mesaj.

Vream sa va intreb acel ´(vazut care apare dedesubt de mesaj cu ora) apare numai cand persoana respectiva a vazut mesajul sau?

iar daca vreau sa trimit unei persoane care nu o am in lista mesaj va aparea la fel cand va vedea mesajul sau pur si simplu daca nu raspunde nu va aparea nimic dedesubt incat sa-mi dau seama daca l-a vazut sau nu?

sper sa intelegeti ce vreau sa spun

Funda cine imi explica!

1 răspuns:
| RockTheGym01 a răspuns:

Salut! ora apare indreptul oricarui mesaj primit, trimis, din lista de prieteni sau din cei pe care nu ii ai la prieteni. "vazut la ora sau data de" (apare doar la ultimul mesaj trimis sau primit) doar ca sa stii tu cand ai vorbit ultima data cu persoana respectiva. sper ca m-am facut inteles.