| Elena_Amalia_1993 a întrebat:

Am si eu o rugăminte la voi. Este ziua iubitului meu si as dori sa ii fac o farsa de neuitat. Va rog dacă a-ți putea sa imi dati niste idei. Multumesc

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E naspa sa faci asa ceva de ziua lui, de ziua lui trebuie sa-l faci fericit, sa-l bucuri, nu sa-i faci glume proaste si sa-i provoci stari negative chiar daca e doar in gluma.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine este sa nu te joci cu azsaceva, cu farsele, nu stii niciodată cum va reactiona iubitul tau si s ar putea ca din joaca si gluma pe care vrei tu sa o faci sa se transforme in scandal si sa se despartă de tine. M ai bine i cumperi un cadou frumos pe care si l doreste decat sa transformi ceva frumos cum e ziua lui, intr o amintire urîtă un cojmar din care ave ti amindoi de suferit. Ce varsta are el? Dar tu?

| CuriousStuff a răspuns:

De ce farsa si nu un cadou... Fa-i farsa alta data. happy
Cumpara-ti un test de sarcina fals, cea mai "buna" gluma... Si testul suprem intr-o relatie. Dupa gluma asta daca ramaneti impreuna inseamna ca o sa va si casatoriti sau a doua varianta e ca va despartiti imediat (depinde cum reactioneaza el) nu exista cale de mijloc.

| MattyAjuta a răspuns:

Las-o insarcinata, ce a mai tare farsa!

| KiraPop11 a răspuns:

Ai putea sa te prefaci cumva mai adevarat ca ii dai papucii sau o alta idee e sa te prefaci ca nici macar nu tiai adus aminte ca e ziua lui si apoi ii faci o petrecere surpriza sau un cool cadou.