| alexutzaTaa a întrebat:

Buna am si eu un prieten si peste 3 zile este este ziua lui si i-am luat cadou dar as vrea sa-i trimit si un mesaj ceva dimineata si dupaceea sa-i dau cadoul insa chiar nu stiu ce mesaj mai deosebit sai trmit am incercat sa ma gandesc sa compun ceva dar nu merge ma puteti ajuta cu un mesaj mai deosebit care sa nu il trimita toata lumea puuup cel mai bun raspuns funda+vot+multumesc anticipat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci el e nascut de 14 Februarie? Ce norocos!
" "Sunt mii si mii de cuvinte frumoase pe care le meriti, eu din pacate nu le stiu pe toate ca sa ti le spun… insa astazi, o inima bate si mai tare pentru a ta, te iubeste si iti ureaza La multi ani! "