| blueskydarkeyes a întrebat:

Astazi e ziua de nastere a unei fete si as vrea sa îi trimit un mesaj cu "La mulți ani!", dar parca e prea cmun! Vreau ceva mai deosebit happy. Mă puteți ajuta?
Vă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| mgvr a răspuns:

Cand orologiul noptii va limita hotarul
Si cu batai scurte va mai trece un an
In cinstea tineretii vom ridica paharul,
Urandu-ti: sanatate si un sincer
LA MULTI ANI!

Ai grija de sufletul tau si... picteaza-ti viitorul doar in culori trandafirii! Doar asa nu vei fi un. daltonist al inimii...

Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale!

Iti doresc o ora de liniste, o zi de pace, o saptamana de bucurii, o luna de impliniri, un an de sanatate, un veac plin cu bani si un traditional "LA MULTI ANI"

cred ca e cam tarziu, scuze