| Diiiiia a întrebat:

Am un coleg in clasa care am mai fost cu el la inceputul anului. inante sa fiu cu el se uita in ore la mine si eu la el. si eram la ora de latina. si a inceput sa se uit la mine cu privirea aia a lui sad. si nu stiu ce sa zic. oare mai simte ceva pentru mine?

e cam ciudat. el mai e cu o fata, dar aia nu-i relatie. e cu ea de 2 luni si nici nu o prea baga in seama.

Răspuns Câştigător
| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Cred ca ar putea sa te placa,dar fii atenta sa nu fie cumva o "capcana"happy.Si fii sigura ca tipul merita, si oricum, gandeste-te la ce simti tu, poate ca nu este iubire adevarata.Zic si eu asa. Poate ca ma insel. Sper sa iti fiu de ajutor.Bafta in continuare!

4 răspunsuri:
| Floris83 a răspuns:

Nu-ți pune încrederea la prima vedere, nu fi așa naivă, că ai să ai de suferit

| xXdoareuXx a răspuns:

Poate vrea sa uite de tine pentru ca mai tine la tine dar nu se poate apropia de ea pentru ca se simte vinovat, ca si cum in sub-constientul lui te-ar insela...nu stiustraight face

| TheDarina100 a răspuns:

Poate ca se vede cu alta doar ca sa te faca pe tine nervoasa, si ca-i pare rau ca v-ati certat.

| MargineanMadalina a răspuns:

Pai e clar dupa parerea mea daca se uita asa la tine poate te simpatizeaza si sunt mari sanse sa te placa ...de ce nu te bagi in seama cu el sau sa pui pe cineva sa il intrebe e foarte simplu astfel afil daca te place sau nu. mult noroc