| Anutsa_5885 a întrebat:

Am un gind ce ma chinuie de ceva timp... Eu am 1.65 cm si 50 de kg oara sunt normala? Sau trebuie sa mai slabesc?

Răspuns Câştigător
| sysy_1065 a răspuns:

Da esti destul de normala! poate chiar sa te mai ingrasi putinhee hee big grin asa ma consideram si eu. pana cand mi-a spus doctora ca sunt destul de perfecta funditabatting eyelashes

6 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Draga mea, arati destul de bine la inaltimea si kilogramele tale.
Atat am si eu(in inaltime si in greutate).

| TSO7 a răspuns:

Esti foarte bine nu te mai stresa. In mod normal diferenta dintre inaltime si greutate trebuie sa fie 10 si la tine e 15 ceea ce inseamna ca esti prea slaba.

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Eu nu cred ca esti grasa, in mod normal trebuie sa ai inaltimea - 10 [asta inseamna ca nu trebuie sa ai mai mult de 55 de kg]
Insa nu poti spune care este greutatea ideala.
Uita'te in oglinda si ai sa vezi daca esti grasa sau slaba.
Daca esti grasa trebuie sa faci sport si sa ai o alimentatie mai echilibrata. Iar daca esti slaba la fel.winking

| LonelyGirl01 a răspuns:

Ar trebui sa ai 55 kg... [(1.)65 -10]

| eelenaly a răspuns:

Nu trebuie sa mai slabesti poti sa ai intre 50-55 de kg daca ai de la 1, 60cm la 1, 70cm.Deci greutatea ta cu inaltimea se potrivesc perfect

| vreaubebe a răspuns:

Cred ca mai degraba mai trebuie sa te ingrasi 5 kg ca sa fii perfecta pentru inaltimea ta, dar stai linistita e super ok si asahappy