| alinaaa22 a întrebat:

Am 1.65 in inaltime si 47 de kg. Voi ce zice trebuie sa slabesc?

12 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Inaltimea si greutatea este aproape perfecta trebuie sa te mai ingrasi cu 3 kg sa faci 50 si o sa fie perfect!

| pwp a răspuns:

La inaltimea ta nu trebuie sa mai dai jos nici macar un kilogram...

| TeoPT a răspuns:

Normal că nu

| mona a răspuns:

Eu zic ca esti ok

| NoShit a răspuns:

Pentru numele lui Dumnezeu, esti anorexica?

| sEusebiu a răspuns:

Eu am 1.63 si am 60 kg.Deci clar nu trebuie sa slabesti laughing doar ca esti putin cam slaba happy 2, 4 kg si o sa arati super

| xtreme95 a răspuns:

Nu.

| HighParadox a răspuns:

Cum sa slabesti?! :O. Clar nu.

| tarik44 a răspuns:

Daca slabesti devii Anorexica. Eu zic sa nu faci prostia asta, esti oricum slaba.

| elenuyzy a răspuns:

Nici de cum

| danutza88 a răspuns:

Parerea mea, nu ar trebui...si eu tot atat am si ma simt bine, doar incerca sa iti tonifici musculatura happy

| floreaalexandru a răspuns:

In nici un caz nu!