| IubesteEa a întrebat:

Buna am vorbit cu un baiat care imi placea adica inca imi place sunt confuza asa si el m-a placut mult, asa am vorbit cu el l-am intrebat cum o duce a zis ca bine si dintr-o data mi-a zis ca nu are iubita ca ar vrea 1.de ce mi-a zis asta? asa si dupa tot imi zicea ca e singur si liber 2.de ce? apoi m-a intrebat daca am gasit prieten 3.de ce? si dupa i-am zis ca da m-a intrebat cum merge i-am zis ca suuper bine (lol sa il fac gelos ) asa si dupa i-am zis ca e problema ca ma iubesc 2 baieti multi si el a zis dar niciunul din inima 4.adica? 5.la ce credeti ca s-a referit? Prin august am facut o poezie a noastra(nu am fost impreuna)de pe melodia lui inna tu si eu si eu l-am intrebat ce mai zice si el a zis asta: nu am cuvinte ce sa zic ce vrei mai mult de atat te iubesc si punct 6.adica? si cand l-am intrebat a zis ca nu e timid baiatul dau funda la cel mai bun raspuns si la cel/cea care a raspuns la toate intrebarile pe rand 1, 2:* multumesc! va rog mai multe raspunsuri pe rand!

Răspuns Câştigător
| Octavian26 a răspuns:

Marian reiese din topicul tau ca cel subdezvoltat s-ar putea sa fi chiar tu, nu uita copleteaza topicul daca ai un raspuns, daca doar bagi omu in ceata cu ceva afarmatii care nu au un gram de adevar mergi pe alta categorie aici nu ai habar!

In ceea ce te priveste se vede clar lipsa ta de experienta, probabil esti la prima experienta de acest gen dupa cum ai "ordonat" iti voi da raspunsurile la fiecare intrebare in parte!

1- La intrebarea cu "o duce bine dar nu mai are iubita si ar vrea una" - Simplu, cum tu ai incercat sa-l faci gelos a avut si el o tentativa dar cum probabil nu a avut efect a aruncat un subiteles ca te vrea de iubita!
2 - "singur si liber " -vroia sa fie sigur ca tu stii ca el nu mai are pe nimeni ca ai tu locu acolo asigurat!
3 - "ai prieten" - vroia sa fie sigur ca esti singura si disponibila sa nu-si bata gura de pomana si tu sa fi "ocupata"!
4 - "te iubesc 2 baieti dar nici unul din inima" - adica plasa ta de gelozie a functionat perfect si el a argumentat ca al-3-lea te iubeste din inima, adica el!
- la intrebarea 5/6 ca ai pus 2 numere, s-a cam suparat ca-si bate gura de pomana si tu nu dai nici un raspuns si din suparare a dat cartile pe fata, adica te iubeste!

Ca rezumat, El te iubeste pe tine incearca sa te faca geloasa, nu are efect, iti arata ca e singur si isi cauta iubita, verifica daca tu ai prieten sau nu ca sa nu-si mai baga gura de pomana apoi observa o concurenta de alti 2 baieti si iti marturiseste ca el te iubeste din inima si la faza cu poezia deja s-a cam suparat ca ti-a tot facut avansuri si nu i-ai raspuns in nici un fel si a recunoscut din nou ca Te iubeste si da nu e timid deloc dar nu vrea sa te intrebe daca vrei sa fi cu el astepata sa faci si tu un pas!

Sfat - ia legatura cu el zi ca ai ceva serios de vorbit mergeti in parc ca 2 porumbei pe o banca (si tu ai zis ca iti place de el) si ii dai un pupic ca si cum ai accepta sa fiti impreuna! E prea frumos sa dai cu picioru si omosoru asta are respect pentru tine!

Succes!

1 răspuns:
| Marian_TUrcin_1993 a răspuns:

What? fa-ti ordine in idei sincer nu am inteles mare lucru de aici dar in orice caz asta nu mai e intrebare ci o ghicitoare stufoasa ca intindere. Cateodata cred ca a fost uitat rolul acestui site, Aici trebuie puse intrebari plauzibile care pot obtine un raspuns exact nu chesti din astea care de multe ori sunt doar fantezi ale unor minti mai putin dezvoltata. NU am vrut sa te insult dar... nujt nu cred ca e normal sa se puna astfel de intrebari care chiar daca as vrea nu am cum sa-ti dau niste raspunsuri corecte, pentru ca e vorba de relati/dragoste care fiecare o percepem altfel si un raspuns de-al meu te-ar puteam dezorienta nicidecum ajuta.