| IubesteEa a întrebat:

Buna am vorbit cu un baiat care imi placea adica inca imi place sunt confuza asa si el m-a placut mult, asa am vorbit cu el l-am intrebat cum o duce a zis ca bine si dintr-o data mi-a zis ca nu are iubita ca ar vrea 1.de ce mi-a zis asta? asa si dupa tot imi zicea ca e singur si liber 2.de ce? apoi m-a intrebat daca am gasit prieten 3.de ce? si dupa i-am zis ca da m-a intrebat cum merge i-am zis ca suuper bine (lol laughing sa il fac geloslaughing ) asa si dupa i-am zis ca e problema ca ma iubesc 2 baieti multi si el a zis dar niciunul din inima 4.adica? 5.la ce credeti ca s-a referit? Prin august am facut o poezie a noastralove struck(nu am fost impreuna)de pe melodia lui inna tu si eu si eu l-am intrebat ce mai zice si el a zis asta: nu am cuvinte ce sa zic ce vrei mai mult de atat te iubesc si punct 6.adica? si cand l-am intrebat a zis ca nu e timid baiatul dau funda la cel mai bun raspuns si la cel/cea care a raspuns la toate intrebarile pe rand 1, 2:* multumesc!

1 răspuns:
| Ghita_Sergiu_1986 a răspuns:

TE iubeste ma! Nu mai asculta si calcula atat, Du-te si imbratiseaza-l, saruta-l si spune-i ca tu ai decis sa faci primul pas, iti garantez ca va sta cu Tine vesnic si veti trai cea mai frumoasa poveste de dragoste posibila.
Asa ca nu mai judeca atat si fa ce trebuie facut, el pare a fi un om destul de pus pe tine, sunt sigur ca si te iubeste, si u il tii departe pana cand ii se puna pata pe alta si o sa regreti amarnic ca nu l-ai avut, asculta de oameni Batrani big grin