| sene a întrebat:

De ce nu am noroc in dragoste?

11 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Pt ca sa ratacit norocu u trebuie sa-l cauti. iesi prin oras. cu prieteni si gata imediat o sa ai laughing

| Yoana a răspuns:

Nici eu nu am deloc.sad

| thefirstangel a răspuns:

Buna...nici eu nu am noroc in dragoste.si nici nu am avut pana acum parte de vre'o iubire.crying

dar sa speram ca o sa ne apara si noua steaua pazitoare.de acolo de sus...

| pitbull60 a răspuns:

Prietene,stii ce se spune cu sufletul reincarnat?
Atunci cand sufletul se reincarneaza, el se desparte in 2, una pleaca la un baiatu, iar cealalta la o fata, desigur.nou-nascuti!
Acu,tu inca nu ti-ai gasit jumatatea,dar ccum o cauti? un om e intreg si se simte implinit cand, intr'adevar si-a gasit sufletul pereche.
Ceea ce trebuie sa faci este sa cauti, nu astepta sa fii tu gasit.

| FesCuDungi a răspuns:

Dragostea vine cand te astepti mai putin!winking

| Densis a răspuns:

Asa simt si eu. sad. crede-ma inca n-a venit vremea noastra!

| roxanagabriella1 a răspuns:

Norocuu'.nu-l cauztii,, vine el singur cand nu te astepti mai mult.asteapta si vei vedea:Xlaughing

| SamsungElectronics a răspuns:

O să ai și tu noroc în dragoste la momentul potrivit.

| angelina_1111 a răspuns:

Ca cam asa se intampla cand te uiti in oglinda si oglinda se sparge

| ady080510 a răspuns:

Foarte detaliata intrebarea...Nu exagera fiecare dinte noi avem pus ceva deoparte.

| ramona1986 a răspuns:

Nu e vb de noroc e vorba ca ne alegem oamenii nepotriviti...trebuie sa afli ce ti se potriveste atat va fi ok vei vedea