| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa sa-mi dati un sfat: cum sa-mi conving parntii sa ma lase sa ies in oras?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de varsta pe care o ai, la ce ora vrei sa iesi si cu cine vrei sa iesi. Din cate pot aprecia aici esti minora si parintii tai stiu ca afara sunt numai golani si nesimtite, chiar ma bucur cand mai vad parinti care stiu sa-si educe copii ca putini o fac in ziua de azi, asa ca asculta sfatul lor si in viitor le vei pupa piciorusele de multumire.

| maDd3xt3r a răspuns:

Iei premii la 5 olimpiade nationale si internationalewinking

| nebunu1993 a răspuns:

Raspunsul asta il gasesti doar la parinti, nu stiu de ce cautati ajutor pe internet eu cred ca lucrurile cel mai bine se rezolva vorbind, nu cred ca poate nimeni sa-ti dea un sfat bun, pentru ca nu te cunoaste si nu stie ce fel de persoana esti / sau ce fel de parinti ai happy

| BlackOutCRYS a răspuns:

Stai la tara sau in oras? Cati ani ai? Spune-le cu ce prieteni te duci, ce face, cand vi acasa si nu vad de ce nu au sa te lase.

| AndreiZen a răspuns:

Foarte usor le spui parintilor ca e in interes scolar si iti mai dau si bani in plus cand iesi in oras