| Deeennnnnnniiiiiiissssssssaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

AM NEVOIE URGENTA...
Vreau sa dau la liceul militar. Dar parintii mei nu prea vor sa ma lase. adica spun ca da dar nu sunt prea convinsi.
Cum sa ii conving? va rog dati-mi un sfat

3 răspunsuri:
| MadMoan a răspuns:

In primul rand e naspa la liceu militar crede-ma mi-a zis tata care a fost big grin a zis ca daca mg acolo trebuie sa fi bun ca iti risti viata + nu e ca in filme e mai rau laughing crede-ma ca stiu dc sa te duci la liceu militar mai bine du-te la ce essti uh talentat serios!big grin oricum parerea ta eu zic sa nu te duci c aiti risti viata! serios. e ma rog trebuie cu vrei uh

| Deeennnnnnniiiiiiissssssssaaaaaaaaaaaaaaa explică:

Stiu cu ce se mananca. am prietenii acolo. si mi-au spus cum e. oricum nu mai e liceu cum a fost pe vremuriwinking

| Mercury96 a răspuns:

Daca doresti disciplina, seriozitate si sa primesti mereu oridine, acolo ti-e locul. Oricum, iti sugerez sa dai, iar parintii tai o sa fie mandri de tine daca o sa iei acolo. Cine stie, poate ne intalnim smug
P.S : Dau si eu anul asta happy