| PDM2000 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu ce sa fac cu mama.
O prietena de-a mea ma suna zilnik si iei nu-i pllace. Acum i-a spus sa nu ma mai sune si nu ma imi sunat.Acum zice ca nu mai am voie sa vorbesc cu ea ca ma suna ca imi baga tot felul de prositi in cap de baieti ca i o zdreanta chesti si eu ma inteleg Foarte bine cu prietena mea ce sa fac sa ma lase mama sa mai fiu prietena cu ea sfaturi plz astept

4 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Buna

Pai spune`i mamei tale sa nu isi faca o parere despre prietena ta fara ca macar sa o cunoasca bine!
Explica`i ca ea iti este o prietena buna, si faptul ca iti interzice sa vb cu prietenii este suparator pentru tine. Discuta cu mama ta si spune-i ca ai vrea sa o prezinti p amica ta si apoi sa isi faca si ea o parere!

happypa, pawave

| Robeee a răspuns:

Incearca sa comunici mult mai mult cu ea! Adica. de exemplu eu ii spun mamei mele aproape tot ce fac la scoala sau altundeva si sunt foarte buna prietena cu ea! happy

| PDM2000 explică:

Pai dapz dar mama o stie si no vreau sa o accepte si nu stiu ce sa fac

| LoliTa_7237 a răspuns:

Pei prezinto mamei tale...(dar facetiva un plan bun)si fiti ca niste ingeri in fata ei.nu stiu mie imi ieserolling on the floor. faceti-va temele, invatati impreuna. daca nu te-am ajutat sorry