| Calin_Alexia_2001 a întrebat:

As vrea si eu cateva idei pentru cadoul de ziua iubitului meu. Ce as putea sa ii iau? Ceva... Nu foarte scump dar nici ieftin rolling on the floor) dau funda la persoana care da cele mai multe idei. Va pup

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cumpără-i ceva de care e pasionat și bănuiești că și-ar dori mult.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce buget dispui, ca nici prea scump 10.000 euro nu vrei si nici prea ieftin 1000 euro.
Deci, care-s banii de care dispui si cati ani face?
18-20 sau mai mult?
Este de viitor relatia? Adica serioasa, cu nunta si copilasi...

| alin131 a răspuns:

Un ceas de mana... Vezi ce buget ai si alegi in functie de pret unul care crezi ca i-ar placea...

| MadyMadda a răspuns:

Eu in primul an de relație i-am făcut cadou iubitului meu un trening Adidas și un parfum. Sau o cană cu * Cel mai dulce iubit! * Și un album foto stil carte

| farapoveste a răspuns:

O cana cu multe poze cu voi costa 12 lei.
O felicitare.
O cina mai romantica.
Multi pupici.
Si o poezie ceva.
Gasesti tu!

| Sandu_Georgiana_2003 a răspuns:

Poti sa ii cumperi ceva sa ii aduca aminte de voi doi.Cum ar fi:
-Inramezi o fotografie semnificativa cu voi
-Ii cumperi un lantisor, sau bratara din argint
-Aparat de barbierit
-Un ceas dragut
-O sampanie
Ce crezi tu ca ar avea nevoie
-o geanta de voiaj
-O cina romantica.
Succes