| kandaraki a întrebat:

asa o intrebare - de 8 martie ce ar fi mai frumos - o iesire in oras la un restaurant cu iubita (de aproape 2 luni impreuna)? sau o seara romantica la hotel?

5 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Iesire in oras, iar in continuare o noapte romantica la hotel.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Personal mi se pare cam de prost gust asta cu hotelul daca e in acelasi loc in care locuiti, daca e un loc frumos la munte undeva atunci da.

| OoBunnyoO a răspuns:

La doua luni de relatie, o iesie in oras este mai mult decat suficienta.

| kandaraki explică:

Dar daca as merge mai intai la o piesa de teatru si apoi la un restaurant, ar fi ok?

| Aly_Alyn_2001 a răspuns:

Pai daca doresti sa-ti rasfeti prietena bine, o poti duce la un hotel, apoi sa o duci la restaurant, dar ti-as sugera sa nu o rasfeti asa de mult, merge si un restaurant acolo, daca stii cum zic.