| kandaraki a întrebat:

De 8 martie ce ar fi mai frumos - o iesire in oras la un restaurant cu iubita (de aproape 2 luni impreuna)? sau o seara romantica la hotel?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O iesire la restaurant cred ca ar aprecia mai mult decit hotelul, ca daca o duci la hotel stie ce gînduri ai cu ea, si poate te refuză, in schimb o friptură nu se refuza niciodată, sau un desert gustos.

| kandaraki explică (pentru CristiDinBucuresti):

Spre asta si eu mai mult inclinam, la restaurant!

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Partida de sex salbatic

| CristiDinBucuresti a răspuns:

In astea 2 luni de cind esti cu ea ai facut sex cu ea?

| unarab40 a răspuns:

Cred ca e vb de convingerea ta ca barbat,, si ea ca femeie pregatita la un punct,, si nu risca cu graba

| corbulalbrosu a răspuns:

O zi petrecuta doar in 2, si daca este posibil cu vizionarea unui spectacol, a unui film, eventual o piesa de teatru, iar seara fiind urmata de o cina romantica daca se poate intr-un restaurant unde exista si ring de dans.

| kandaraki explică:

Dar daca as merge mai intai la o piesa de teatru si apoi la un restaurant, ar fi ok?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru kandaraki):

Bineinteles ca ar fi bine. Ideea consta in petrecerea impreuna/ alaturi a cat mai mult timp.

| kandaraki explică (pentru corbulalbrosu):

De acord