| Anahiteamo a întrebat:

Aseara vorbeam cu baiatu de care imi place si discutam despre cine ne place si pana la urma mi-a zis ca ma place.
Nu stiu ce sa cred. Uneori arata ca nu ma place si mai rar arata ca ma place. Am vorbit si cu oameni experimentati in asa ceva si au zis ca el ma place si asta mi-a confirmat si el intr-un sfarsit. aseara mi. a demonstrat ceva ca ma place. Ba chiar i.am zis ca un baiat mi. a zis ca vrea sa fie cu mine si l-am intrebat daca sa il accept sau nu si sa zica ce crede ai el a zis nu si l-am intrebat VREI SA MA AI NUMA PT TN? si el a zis da. I.am dat webul si se tot uita si l-am intrebat NU TE SATURI SA MA PRIVESTI? si el a zis : niciodata >8-. Sa il cred oare sau sa nu il cred? Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| TheOne_6493 a răspuns:

Dede u stii cel mai bine asta, o fata o femeie simte cand unui baiat/barbat ii place sau are o atractie pentru ea, ceea ce pot sa iti spun cu certitudine e ca barbati nu recunosc intotdeuna cand le place cineva si totodata un pot mnti f usor.
Avand in vedere ca nu ti-a spus f repede ca te place si a durat ceva pana a reunoscut lucrrul acesta parerea mea e ca simte ceva pentru tine si ar trebui sa il crezi...
Acordai o sansa nu ai nimic de pierdut...
Mai bine sa fi iubit si sa fi pierdut decat sa nu fi iubit deloc...
acum acordami o fundita pentru cuvintele astea frumoase pe care le scot pe guralaughing)
P. S Daca maiai nevoie de sfaturi in domeniul acesta poti oricand sa apelezi la mine. take care

4 răspunsuri:
| JustMe_8048 a răspuns:

Poi pune-l sa te convinga ca te place.

| ღAnaღ a răspuns:

Poi... daca tu il iubesti mai dai o sansa, crezandul, pote si el se indoieste de iubirea ta, dar totusi te crede cand ii zici ca il iubesti... Sper ca te-am ajutatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija sa nu profite de tine (chiar daca in genreal mai mult fetele profita de baietiwaiting)si daca vezi ca nu profita si chiar te place cu adevarat si daca il placi si u combinate cu el happy bftwinking

| Andreea1562 a răspuns:

Asa am patit si eu cu prietenul meu poate eu o fire mai rece si cu greu isi arata adevaratele sentimente happy eu zic sa incerci sa vb cu el sa il cunosti si dupa o sa iti dai seama mai bine :* ai grija d tinehappy