| Biby a întrebat:

Buna!
Astazi a venit verisoara mea Irina de la Bucuresti cu pisoiul ei la matusa noastra.Si astazi am stst acolo si a venit tati sa ma ia. A vazut pisoiul in apartament si acasa mi-a spus ca maine nu ma mai duc din cauza pisoiului.Si vreau sa merg neaparat. Ce sa-i spun ca sa-l conving? Va rog frumos ajutati-ma cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| alexeanca a răspuns:

Pai esti alergica la par de pisica sau care e motivul? Ii spui ca nu pui mana pe el si stai la distanta de el.Cu siguranta tatal tau are un motiv intemeiat pentru care nu vrea sa te mai lase acolo.Stai devorba cu el si spune-i sa iti explice acest motiv.
Mai spune-i ca este vacanta si vrei sa te bucuri de revederea cu verisoara ta. Poate il sensibilizezi cumva!

6 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Pai, spune-i ca tu iti doresti foarte tare sa mergi, ca nu ti se pare normal sa-ti ia dreptul de a merge sa te vezi cu verisoara si matusa ta, doar din cauza pisoiului.
Sper ca te-am ajutat! Pace si sarbatori fericite!
Pa-pa!

| Biby explică:

Multumesc foarte mult! Pana la urma l-am convins si m-a lasat sa merg.

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Ii spui ca vrei sa stai cu verisoara tabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma gandeam sa il intrebi pe tatal tau de ce nu te lasa si mai ales sa-i spui ca iti place de pisoiasul lor si macar sa stai 2-3 ore max. cu el ah, da si mai ales ca sa-l convingifa acea fata de catelus. Your bff, Dariawinking

| robby212 a răspuns:

Poarta-te frumos cu el toata ziua!

Seara intreaba-l daca te lasa, dar sa fie calm!

Răspuns utilizator avertizat