| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna, azi am plătit la o fata autobuzul. Tipa e de treaba dar oare ce o sa zică părinții ei? Nu vreau sa aiba probleme ea, nici eu. Menționez ca are sub 18 ani

12 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Ce sa zica? Poate un 'ce baiat dragut'. Doar nu faci obicei din asta.

| SkyPilot a răspuns:

Nu va avea nimeni probleme. Ai facut un gest perfect normal. Daca ea isi stie parintii mai ciudati, nu le va spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai belit-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea are sub 18 ani, însă tu câți ani ai? laughing
Dacă ai făcut acest lucru din propria inițiativă, înseamnă ca esti băiat simțit, probabil șarmant. Părinții acesteia, indiferent dacă vor afla sau nu, cel mai probabil te vor felicita. Nu exista niciun motiv pentru care ar refuza sa o facă! Doar dacă diferența între vârste nu e prea mare, ceea ce ar da de gândit. laughing

Totuși indiferent cum ai lua-o, e un motiv rezonabil. O fată de treaba? Un bilet plătit de către un băiat? Aproape vecini? Eu spun ca iese numărătoarea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa te bagi pe Mãsa sau. Porcule

| AlexDarius3 a răspuns:

Nu, de ce ai avea probleme? Te cunoaste? Stie unde stai?

| Necunoscutu92 explică (pentru AlexDarius3):

Da ma cunoaște si sta cu o strada mai departe

| AlexDarius3 a răspuns (pentru Necunoscutu92):

straight face

| AlexDarius3 a răspuns (pentru Necunoscutu92):

Inseamna ca ii cunosti parintii daca ai pus intrebarea asta straight face

| CosminaMaria167 a răspuns:

Pai de ce sa aiba probleme? Fii mai explicit! Fata are o stare financiara mai proasta, este prietena ta cea mai buna sau doar din simpatie ai ajutat-o? Daca sunt niste parinti intelegatori o sa isi dea seama ca ai facut doar o fapta buna si nu ceri nimic mai mult.

| DJDeniz a răspuns:

Nu este nici o problemă daca ea crede că părinți ei sunt cam ( negativi sau etc) nu le va spune. Si frate până la urmă pune te in locul ei.si daca iai zice mamei ta ca tia platiti cineva autobuzul ce face mama ta? Se supără pe tine. Zic e un lucru normal nu te ingrijora