| silvia_6803 a întrebat:

Buna azi am vorbit cu prietenul meu si l-am intrebat ce s-a intamplat cu el de este asa deprimat si plictisit si i-am zis sa imi zic ca numai suportam distantarea asta intre noi si l-am intrebat daca mai tine la mine si a zis ca nu ca i sa luat de cate ori ne-am certat intr-un timp si i-am zis da vezi ca acum numa este asa si ne-am inteles si mi-a zis ca vrea sa fie singur un timp sa se izoleze asa dupa cateva min m-am dus dupa el si ne-am intalnit si am vorbit si a zis ca o sa vorbim o zi da una nu pana isi revine si isi clarifica gandurile am nevoie de sfaturile voastre ce credeti ca o sa mai ramanem in continuare?

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Uhm asta e cel mai nasol
Eu daca sunt in situatia asta sa imi faca mie o fata asa'
Pei ii dau cu jet din startwinking kit ca o iubesc sau nuhappy
Frate am inteles nu te obliga nimeni sa stai cu mine
NU VREAU MILA
wtf
Despartate' de el decat sa iti dea papucihappy

| Nicoleta a răspuns:

Sanse ar exista sa ramaneeti impreuna, dar asta presupune sa iti schimbi si tu si el comportamentul.Sa nu mai existe distanta si certuri intre voi. Sa va apropiati mai mult, sa fii mai dragastoasa. Tu stii mai bine care era relatia voastra inainte.
Acum depinde ce gandeste el si la ce concluzii ajunge.
Eu zic in urmatoarea vreme sa ii demonstrezi mai mult ca il iubesti(daca il mai iubesti ca inainte)

| rosto a răspuns:

Sincer nu cred. cred ca pana la urma o sa va despartiti. odata ce se racesc lucrurile, e mai greu sa le reincalzesti.

| Lexy ♥ a răspuns:

Daca i-ai acordat mai multe sanse e pentru ca asa ai simtit tu nu pentru ca te-a obligat el sau altcineva. Iar daca el o sa vrea sa iti dea o alta sansa e doar treaba lui fiecare e liber sa isi aleaga cum vrea sa isi traiasca viatawinking

| Cryssbest a răspuns:

Daca esti suficient de inteligenta sa-i acorzi acest spatiu, sansele sunt mari! Profita de asta si intoarce-o in favoarea ta - si anume - incearca sa te gandesti la remarca lui si la ce se poate sa-l fi nemultumit in caracterul tau. Raspunde-ti sincer la intrebarea "are dreptate in ce ma priveste?" Analizeaza atent situatia (tu cunosti detaliile). In orice caz, nu privi lucrurile ca pe o tragedie! Poate fi chiar o sansa de a va reapropia. In orice caz, indiferent de urmari, va fi o lectie de viata din care vei capata experienta, care iti va fi mai mult ca sigur utila pe viitor.

| silvia_6803 explică:

Da dar vreau sa iy zic sa imi dea o sansa pentru ca merit si eu i-am acordat lui atatea, vreau sa iy zic ceva sa il fac sa se gandeasca bine ca de spus i-am spus ca m-am schimbat si ca nu o sa mai fie asa ca avem atatea amintiri si ca urma sa facem o gramada lucruri impreuna voi ce ziceti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu cred ca mai aveti sanse dar incearca poate ca norocul este de partea ta!

| MinnieHaha a răspuns:

Sincer nu cred ca mai aveti sanse dar incearca poate ca norocul este de partea ta!