| IooMar a întrebat:

Azi m-a vazut baiatul pe care il plac cand vorbeam la telefon cu mama unui prieten si am zis : " Nu mai vreau sa dau ochii cu el![fiul ei] " si mi-am dat o palma pe frunte si chiar in acest moment el s-a uitat fix la mine apoi a vorbit cu cel de langa el uitandu-se si acesta la mine dar cu coada ochiului.
Ce credeti ca a gandit el? De ce s-a uitat in spate? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lolll a răspuns:

Pai poate ca s-a uitat in spate pentru ca credea ca nu cu el imi vrei sa dai ochii sau pentru ce te place!

| IooMar explică (pentru Lolll):

Cum adica pentru ce te place?thinking

| Lolll a răspuns (pentru IooMar):

A corectat calculatorul singur raspunsul! Sorry!

| IooMar explică (pentru Lolll):

Nu avea cum sa creda ca spuneam sa nu mai dau ochii cu el, deoarece nu vb cu el

| Lolll a răspuns (pentru IooMar):

Pai el nu avea de unde sa stie cu cine vorbesti la telefon poate credea ca vorbesti cu o prietena despre el...

11 răspunsuri:
| simiy a răspuns:

Daca nu a auzit ce ai vorbit poate a crezut ca ai uitat ceva, da de ce ti-ai dat cu palma peste frunte?

| IooMar explică (pentru simiy):

Pentru ca asa imi sta in fire cand ma supara ceva...sau atunci cand "o dau in bara"

| raluca0306 a răspuns:

Chiar nu stiu. Poate sa fi spus multe. Dar nu-ti fa griji! Daca toti ne-am face griji din atatea chestii, ce s-ar intampla?

| rutanklan a răspuns:

Ai de p++++ calului. Ce probleme au unii d'oh... mira-m-as.

| Ciocolataaaa a răspuns:

Se poate sa fi vorbit prea tare. Sa stii ca eu obisnuiesc sa ma dau in spectacol rau cand imi place de cineva si prin dat in spectacol se intelege si vorbitul tare... si e cam aiurea, sincer, pentru ca odata am vazut si eu pe cineva facand asta si imi venea sa ma spanzur cand am realizat cat de penibila putusem sa fiu atatia ani...
a doua varianta ar fi ca si el sa fie interesat de tine... sau sa te fi vazut holbandu-te la el (stii ca noi fetele nu ne putem abtine) si se uita si el cand credea ca nu esti atenta... dar tot pe prima varianta as merge

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ciocolataaaa):

Da,ai dreptate!

| Flowerband a răspuns:

Nu-ti fa atatea griji! De ce sa creada ca te refereai la el, pentru ca din cate am inteles nu ai vb cu el, sau nu ti-a facut ceva ca sa nu mai vrei sa dai cu ochi de el! Asta e, a fost la timpul gresit in locul gresit, si te-a auzit!