| Vlad1928 a întrebat:

Sunt... nu stiu ce sentimente am acum. Azi noapte am visat-o pe fosta iubita care a venit la mine la scoala si m-a sarutat din toata inima si a spus ca ii pare ff rau ca ne-am despartit. Apoi am mai vorbit si m-am trezit. Din vara anului 2014 nu mai suntem impreuna dar inca nu am reusit sa imi fac alta prietena. Nu scap de candul ca (,) cu ea era perfect si acum eram fericit impreuna cu ea daca nu eram un bou. Vara asta am avut amandoi vacante in locuri diferite. Vorbeam pe whatsapp si ne bucuram ca tinem legatura ca nu mai vorbiseam de 3 luni. Atunci am intrebat-o din gluma (ea e italianca): ce iti face iubitul? Eu sunt cu iubita mea aici. Ea nu mi-a raspuns, a iesit de pe whatsapp si s-a suparat. Cand ne-am intalnit prima oara tot o greseala am facut... cat ne uitam la stele ea a vrut sa ma ia de mana dar eu am scuturat-o ( ca fraieru') si a plecat. Cum sa fac sa uit de greselile mele si de ea?

Răspuns Câştigător
| marrymarina a răspuns:

Bună :-) Spune-i ce simți, că încă mai ți la ea și că îți pare rau pentru greșelile tale. Din spusele tale cred că și ea mai ține la tine.

2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Nu poți uita așa de ușor o persoană care o iubești.
Dar să o revezi e cu putință? Nu pentru a fi împreună ci pentru a fi sincer cu ea, să îi povestești totul cum ai făcut-o aici și să îți ceri scuze.
Nu e important dacă te va ierta sau nu, important e că tu o să te ierți prin acest gest.
Sper să fie bine, mult succes!

| perfectionista244 a răspuns:

Pai logic ca s-a supărat.Eu cred ca tu încă nu știi ce este o relație, ceea ce ai facut tu(fără supărare)sunt acțiunile unui băiat de la grădiniță ce nu știe cum să atragă atenți.Iar dacă esti un tip din ceii ce își băț joc de fețe și au glume foarte proaste cred ca mai bine ai lasa-o în pace.Iar dacă ești un băiat de triaba cumpara-i o floare și cere-ti scuze de la ea și promiteri ca nu vei mai proceda astfel, poate vei lua la început cu florile în capbig grin dar mai apoi e posibil să te ierte și să fiți împreună dacă nu are deja pe altcineva, succes