| anonim_4396 a întrebat:

Caut o fata serioasa si draguta pentru o relatie de prietenie, Am 17 ani si sunt din Rovinari Gorj, M-am saturat de fete carora nu le plac relatile serioase vreau o fata alcumva intre 15-19 ani. Fetele interesate sa posteze ceva pentru a le da facebook-ul meu si mai multe detalii despre mine. Astept raspunsul vostru

3 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Este interesant acest anunt al tau dar cat de fer convins esti ca vei primi totusi un raspuns? Poate ar trebui sa incerci altundeva. Nu de alta, dar nu este site de matrimoniale, chiar daca tu nu doresti sa te mariti. Numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-mi mesaj cu id-ul tauhee hee

| Johhhyyy a răspuns:

Buna! Fb-ul tau?