| Ruse1234 a întrebat:

Am o intrebare exista fete care ar fi interesate de o relatie serioasa sa nu fie genu, in timp ce sta cu mine s-o intereseze si alti baieti, ca pana acum nu mai asa am patit, caut si eu sa fiu fericit nu cred ca cer mult.oh go on

Răspuns Câştigător
| UngUrU777 a răspuns:

Mda ...pai nu pe site se gaseste dragostea!

13 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca tu nu arati asa bine, insa doresti o fata frumoasa chestii de genul asta atunci afla ca nu "egzixta" asa fete.Scuze stiu ca nu este categoria cu limba romana dar una este sanu pui o virgula sau sa bati 2 litere in loc de una, ori stiu si eu ceva legat, ca se intimpla, uneori nu merg tastele, dar sa scrii "egzixta" nu prea merge.Si eu gresesc maimereu dar nu in genul asta. Iara de fete cam asta sta treaba. Daca nu arati binsor macar naspa atunci. Ftele chiar si alea care nu arata asa de bine tot feti frumosi cauta.Insa daca esti baiat si esti inca copil lasa fetele in pace, pune mina pe carte pentru ca daca nu ai o fata un chip comercial nu te vad bine nici in viitor.Asa ca sansa ta este sa inveti bine, sa iti faci un rost sa ai un job bun care sa iti aduca bani, si mai tirziu cind fetelor o sa le vina mintea la capor sa caute astfel de barbati care le pot oferi o situatie stabila.Acum copii find cautati nici voi nu stiti.Mai ales fetele cauta vedete, viseaza la harap alb si asa mai departe. Iara tu daca cauti fete frumoase schimbati standardele la cit poti tu sa duci.Nu incerca sa ai ceva ce nu poti duce.

| Ruse1234 explică (pentru relian):

Nu mai sunt copil credeti-ma si nu caut vreo printesa n-am zis asta lucrez de 1 an!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

La cum scrii, cred si eu ca toate te parasesc.

| SunnyDay88 a răspuns:

Tu cauti aici pe cineva sau vrei un raspuns general?
sfatul meu este sa schimbi tiparul dupa care iti alegi partenera pentru ca de asta toate sunt la fel. schimba tipul de fata pe care il abordezi si modul de abordare.

aaa! si mai mergi pe la scoala ca poate prima greseala ai facut-o la misto, dar urmatoarea sigur nu.

| e7d7n7 a răspuns:

Da,există!

| BlackOldSun a răspuns:

Asta a insemna ca esti un fraier asta e iti fac un serviciu mai mult un compliment ca sa te trezesti la realitate baietel! fetele nu sunt atrase de baietii ''slabi'' care ii pot castiga usor niste pampali! wtf ce darq se intampla prea multi frustrati cu prea multa feminitate in ei si femei cu prea multa masculinitate! fii tu insuti autentic fii barbat!

| UngUrU777 a răspuns:

Nu o sa gasesti asa ceva pe net! Mai ales aici, cauta ca si multe alte fete cauta ca tine! Cunosc o gramada.

| Ruse1234 explică (pentru UngUrU777):

Da dar unde sa mai caut ca nu prea sunt genu am auzit din vorbe de site acesta si cand am gasit fete la inceput miere dupa siau aratat arama...

| UngUrU777 a răspuns (pentru Ruse1234):

Mda ...pai nu pe site se gaseste dragostea!

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Da, egzQdHoVNaXista

| ArisaMiura a răspuns:

Du-te la scoala! Nu pierede nici un moment cu alte activitati. Studiaza limba romana zi si noapte si vei gasi fata potrivita. Dar doar dupa ce studiezi bine limba romana.

| Mortuxxx a răspuns:

Egzixta fete care ar fi interesate de o relatie serioasa sa nu ie genu, in timp ce sta cu tine so intereseze si alti baieti, DAR DOAR in cazul in care mai pui mana pe carte si inveti sa scrii corect.

| Ruse1234 explică:

Eu de ce n-am noroc de niciuna? noi fi frumos dar nu cred ca merit chiar mereu sa pun suflet si sa sufer

| eargus a răspuns:

Bineinteles ca exista. Cauta si vei gasi happy Daca ai tot cautat, vezi poate gresesti locurile in care o cauti pe fata potrivita caracterului tau. Bafta big grin