| Leptosome a întrebat:

In cateva saptamani este ziua mamei mele, ce idei pentru cadou imi puteti da? Mentionez ca bugetul este de 100 ron, iar ea implineste 40 de ani.

11 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Buna! Ar fi foarte dragut sa ii cumperi ceva ce s-ar potrivi unui copil de patru ani, sa faci o mica gluma (mai reduci un zero), si o felicitare foarte emotionanta, apoi de restul banilor sa ii cumperi ceva de care chiar are nevoie, ceva de imbracat, sau ce stii tu ca si-ar dori.

| andrei222444666888000 a răspuns (pentru valentingb):

Salut! Poti sa ii cumperi un buchet de trandafiri rosii... o sa ii placa foarte mult pentru ca este din partea ta si gestul conteaza

| Mihaela1964 a răspuns:

41 de garoafe, nu prea inflorite, una costa cam 1, 5 lei, daca cumperi asa multe te poti tocmi cu florareasa. Daca nu te vezi oferind acest buchet mamei tale, poti cumpara o bijuterie din argint, fie cercei, fie un pandantiv eventual cu un lantisor. Orice i-ai face cadou ii va face placere pentru ca vine de la tine si tu ii esti drag. Numai bine si ...sa-ti traiasca mamica!happy

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Ceva de imbracat, un parfum, un lantisor, o bratara, ceva personalizat sau ceva cu numele ei +un tort.Pa,pa

| Isabella95 a răspuns:

O diploma pentru cea mai buna mama, sau 40 de trandafiri!

| condreavaly a răspuns:

Salutare. Pentru bugetul tau eu iti recomand ceva bijuteri "gold filled'' adica placate cu aur de obicei 24k. sunt frumoase si datorita placari ''gold filled'' adica placate electronic au o viata lunga 20-30 de ani. Nu se tocesc si nici nu innegreste piele. nu isi va pierde din luciu. Atentie mare cand cumperi. asigurate ca este gold filled. casele de amanet nu recunosc acest tip de placare, si nu vor cumpara asa ceva. gasesti produse pe okazii mercador..etc. cel mai bine e sa cauti pe google gold filled si vei gasi o multime. sunt foarte ieftine. sper ca ti-am fost de ajutor

| gabyS98 a răspuns:

Un obiec de sticla merge cel mai bine cum ar fi o vaza sau o bomboniera

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Un parfum, o geanta de firma, mai multe lucruri.

| Alexander5 a răspuns:

Nu pretul conteaza ci faptul ca e de la tine, ofera-i ceva simbolic(facut de tine ) 100% va aprecia.

| cosminbosu2011 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o lampa

| LaviSmile121099 a răspuns:

Sicer. Unei mame ii trebuie dragostea copilului eiwinking Ii este de ajuns sa stie ca o iubesti. Sa ii zici ca o iubesti nu costa nimic... Daca vrei sa ii faci un cadou i-ai un buchet de florii maree si scrie-i ceva frumos din inimawinking